Kopen TCA4311DGKR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, Accelerator |
| Leverancier Device Pakket: | 8-VSSOP |
| Signal Conditioning: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| uitgang: | 2-Wire Bus |
| Andere namen: | 296-24461-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 2 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TCA4311DGKR |
| Invoer: | 2-Wire Bus |
| Uitgebreide beschrijving: | Buffer, Accelerator 1 Channel 8-VSSOP |
| Beschrijving: | IC ACCELERATR I2C HOTSWAP 8VSSOP |
| Vertragingstijd: | - |
| Data Rate (Max): | - |
| Current - Supply: | 5.1mA |
| Capaciteit - Input: | 10pF |
| toepassingen: | I²C - Hotswap |
| Email: | [email protected] |