Kopen TDA7449D13TR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 6 V ~ 10.2 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-SO |
| bestek: | 100dB |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal kanalen: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TDA7449D13TR |
| Interface: | I²C |
| Functie: | Volume Control |
| Uitgebreide beschrijving: | Audio Volume Control 2 Channel 20-SO |
| Beschrijving: | IC AUDIO DSP 1DB 20-SOIC |
| toepassingen: | Consumer Audio |
| Email: | [email protected] |