Kopen TDA7462D013TR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 7.5 V ~ 10.2 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 28-SO |
| bestek: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andere namen: | 497-3673-1 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal kanalen: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TDA7462D013TR |
| Interface: | I²C |
| Functie: | Audio Signal Processor, Compander |
| Uitgebreide beschrijving: | Audio Audio Signal Processor, Compander 2 Channel 28-SO |
| Beschrijving: | IC AUDIOPROCESSOR DUAL 28-SOIC |
| toepassingen: | Consumer Audio |
| Email: | [email protected] |