Kopen TDA75610LV met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 6 V ~ 18 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverancier Device Pakket: | 27-Flexiwatt (Vertical) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 27-Flexiwatt (Formed Leads) |
| Output Type: | 4-Channel (Quad) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 45W x 4 @ 4 Ohm |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TDA75610LV |
| Kenmerken: | Mute, Standby |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 4-Channel (Quad) Class AB 27-Flexiwatt (Vertical) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO BRIDGE FLEXIWATT27 |
| Email: | [email protected] |