Kopen THS6062IDGNR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 5 V ~ 15 V |
|---|---|
| Type: | Receiver |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP-PowerPad |
| Serie: | - |
| Protocol: | DSL |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-10072-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 0/2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | THS6062IDGNR |
| Uitgebreide beschrijving: | 0/2 Receiver Full DSL 8-MSOP-PowerPad |
| tweezijdig: | Full |
| Beschrijving: | IC DIFF RCVR DUAL HS LN 8-MSOP |
| Datasnelheid: | - |
| Email: | [email protected] |