TISP4145H3BJR-S
TISP4145H3BJR-S
Onderdeel nummer:
TISP4145H3BJR-S
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
PROTECTOR SINGLE BIDIRECT 145V
Data papier:
TISP4145H3BJR-S.pdf
Invoering
Kopen TISP4145H3BJR-S met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - On State:3V
Voltage - Off State:180V
Voltage - Doorslagstroom:145V
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:DO-214AA, SMB
Andere namen:TISP4145H3BJR-S-ND
TISP4145H3BJR-STR
TISP4145H3BJRS
Aantal elementen:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:TISP4145H3BJR-S
Beschrijving:PROTECTOR SINGLE BIDIRECT 145V
Current - Peak Pulse (8 / 20μs):300A
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):100A
Current - Hold (IH):150mA
Capaciteit:74pF