TISP4145H3LMFR-S
Onderdeel nummer:
TISP4145H3LMFR-S
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
PROTECTOR SINGLE BIDIRECTIONAL
Data papier:
TISP4145H3LMFR-S.pdf
Invoering
Kopen TISP4145H3LMFR-S met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - On State:3V
Voltage - Off State:120V
Voltage - Doorslagstroom:145V
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Aantal elementen:1
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:TISP4145H3LMFR-S
Beschrijving:PROTECTOR SINGLE BIDIRECTIONAL
Current - Peak Pulse (8 / 20μs):300A
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):100A
Current - Hold (IH):150mA
Capaciteit:65pF