Kopen TISP4145J3BJR-S met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 120V |
|---|---|
| Voltage - Doorslagstroom: | 145V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-214AA, SMB |
| Aantal elementen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TISP4145J3BJR-S |
| Beschrijving: | SINGLE BIDIRECTIONAL PROTECTOR |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 800A |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 200A |
| Current - Hold (IH): | 150mA |
| Capaciteit: | 120pF |
| Email: | [email protected] |