TISP4145J3BJR-S
TISP4145J3BJR-S
Onderdeel nummer:
TISP4145J3BJR-S
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
SINGLE BIDIRECTIONAL PROTECTOR
Data papier:
TISP4145J3BJR-S.pdf
Invoering
Kopen TISP4145J3BJR-S met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Off State:120V
Voltage - Doorslagstroom:145V
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:DO-214AA, SMB
Aantal elementen:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:TISP4145J3BJR-S
Beschrijving:SINGLE BIDIRECTIONAL PROTECTOR
Current - Peak Pulse (8 / 20μs):800A
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):200A
Current - Hold (IH):150mA
Capaciteit:120pF