Kopen TISP4290L3AJR-S met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 230V |
|---|---|
| Voltage - Doorslagstroom: | 290V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-214AC, SMA |
| Andere namen: | TISP4290L3AJR-S-ND TISP4290L3AJR-STR TISP4290L3AJRS |
| Aantal elementen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TISP4290L3AJR-S |
| Beschrijving: | SINGLE BIDIRECTIONAL PROTECTOR |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 100A |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 30A |
| Current - Hold (IH): | 600mA |
| Capaciteit: | 17pF |
| Email: | [email protected] |