TL88K1R00E
TL88K1R00E
Onderdeel nummer:
TL88K1R00E
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES CHAS MNT 1 OHM 10% 114W
Data papier:
TL88K1R00E.pdf
Invoering
Kopen TL88K1R00E met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±10%
temperatuurcoëfficiënt:±250ppm/°C
Size / Dimension:3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm)
Serie:TL
Weerstand (Ohm):1
Vermogen (Watt):114W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Modular
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Feature:Flanges
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:TL88K1R00E
lead Style:Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 1 OHM 10% 114W