Kopen TLV2217-18KTPR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 1.8V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 3 V ~ 12 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | - |
| Leverancier Device Pakket: | 2-PowerFLEX™ |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | 296-18906-2 |
| Temperatuur: | 0°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TLV2217-18KTPR |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 500mA 2-PowerFLEX™ |
| Beschrijving: | IC REG LDO 1.8V 0.5A 2PWRFLEX |
| Current - Output: | 500mA |
| Current - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |