Kopen TLV320AIC3253IRGER met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Digital: | 1.26 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog: | 1.5 V ~ 1.95 V |
| Type: | Stereo Audio |
| Leverancier Device Pakket: | 24-VQFN (4x4) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serie: | PowerTune™ |
| S / N Ratio, ADC / DAC's (db) Typ: | 100 / 99 |
| Resolution (Bits): | 32 b |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal ADC / DAC's: | 0 / 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TLV320AIC3253IRGER |
| Uitgebreide beschrijving: | Stereo Audio Interface 32 b I²C, Serial, SPI™ 24-VQFN (4x4) |
| Dynamic Range, ADC / DAC's (db) Typ: | 99 / 98 |
| Beschrijving: | IC STEREO AUD CODEC ADJ 24VQFN |
| data Interface: | I²C, Serial, SPI™ |
| Email: | [email protected] |