TLV707335DQNT
Onderdeel nummer:
TLV707335DQNT
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 3.35V 0.2A 4X2SON
Data papier:
TLV707335DQNT.pdf
Invoering
Kopen TLV707335DQNT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:3.35V
Voltage - Input:Up to 5.5V
Voltage - Dropout (standaard):0.2V @ 150mA
Leverancier Device Pakket:4-X2SON (1x1)
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:4-XDFN Exposed Pad
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:7 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:TLV707335DQNT
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.35V 200mA 4-X2SON (1x1)
Beschrijving:IC REG LDO 3.35V 0.2A 4X2SON
Current - Output:200mA
Current - Limit (Min):240mA