Kopen TMS320C6424ZDUL met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - I / O: | 1.8V, 3.3V |
|---|---|
| Voltage - Core: | 1.05V, 1.20V |
| Type: | Fixed Point |
| Leverancier Device Pakket: | 376-BGA (23x23) |
| Serie: | TMS320C642x |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 376-BBGA Exposed Pad |
| Temperatuur: | 0°C ~ 90°C (TJ) |
| On-Chip RAM: | 240kB |
| Niet-vluchtig geheugen: | ROM (64 kB) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TMS320C6424ZDUL |
| Interface: | EBI/EMI, HPI, I²C, McASP, McBSP, UART, 10/100 Ethernet MAC |
| Beschrijving: | IC DSP FIXED-POINT 376-BGA |
| kloksnelheid: | 400MHz |
| Email: | [email protected] |