Kopen TN2-L-12V met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 9 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | - |
| Klemtype: | PC Pin |
| switching Voltage: | 125VAC, 110VDC - Max |
| Serie: | TN |
| release Time: | 3ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Tube |
| Andere namen: | 255-2001 TN2-L-12V-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 70°C |
| opereren Time: | 3ms |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TN2-L-12V |
| Kenmerken: | Sealed - Fully |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V |
| Contact Rating (Current): | 1A |
| Contact Material: | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Contactformulier: | DPDT (2 Form C) |
| coil Voltage: | 12VDC |
| coil Type: | Latching, Single Coil |
| coil Resistance: | 1.44 kOhms |
| coil Vermogen: | 100 mW |
| coil Current: | 8.3mA |
| Email: | [email protected] |