Kopen TP0620N3-G met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 2.4V @ 1mA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-92-3 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 12 Ohm @ 200mA, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 1W (Ta) |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TP0620N3-G |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 150pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | P-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | P-Channel 200V 175mA (Tj) 1W (Ta) Through Hole TO-92-3 |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 5V, 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 200V |
| Beschrijving: | MOSFET P-CH 200V 0.175A TO92-3 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 175mA (Tj) |
| Email: | [email protected] |