Kopen TPA6211A1DRBR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SON (3x3) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-VDFN Exposed Pad |
| Output Type: | 1-Channel (Mono) |
| Andere namen: | 296-17101-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 3.1W x 1 @ 3 Ohm |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPA6211A1DRBR |
| Kenmerken: | Depop, Differential Inputs, Shutdown, Thermal Protection |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class AB 8-SON (3x3) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO PWR 3.1W MONO 8SON |
| Email: | [email protected] |