Kopen TPH-225 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 170V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Size / Dimension: | 1.500" Dia x 1.252" L (38.10mm x 31.80mm) |
| Serie: | Telpower® TPH |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPH-225 |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CRTRDGE 225A 170VDC CYLINDR |
| Huidige score: | 225A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 100kA |
| goedkeuringen: | CE, UR |
| toepassingen: | Telecom |
| Email: | [email protected] |