Kopen TPS3707-50DGN met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Drempel: | 4.55V |
|---|---|
| Type: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP-PowerPad |
| Serie: | - |
| Reset Timeout: | 140 ms Minimum |
| Reset: | Active High/Active Low |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| uitgang: | Push-Pull, Totem Pole |
| Andere namen: | 296-34606-5 TPS3707-50DGN-ND TPS370750DGN |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal bewaken spanningen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS3707-50DGN |
| Uitgebreide beschrijving: | Supervisor Push-Pull, Totem Pole Channel 8-MSOP-PowerPad |
| Beschrijving: | IC 4.55V PROCESSOR MON 8-MSOP |
| Email: | [email protected] |