TPS40051PWPG4
Onderdeel nummer:
TPS40051PWPG4
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP
Data papier:
TPS40051PWPG4.pdf
Invoering
Kopen TPS40051PWPG4 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Supply (Vcc / Vdd):8 V ~ 40 V
topologie:Buck
Synchronous Rectifier:Yes
Leverancier Device Pakket:16-HTSSOP
Serie:-
Seriële interfaces:-
Packaging:Tube
Verpakking / doos:16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Output Type:Transistor Driver
Uitgangsfasen:1
Uitgangsconfiguratie:Positive
Temperatuur:-40°C ~ 85°C (TA)
Aantal uitgangen:1
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):2 (1 Year)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:TPS40051PWPG4
Functie:Step-Down
Frequentie - Schakelen:500kHz
Uitgebreide beschrijving:Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 16-HTSSOP
Duur Cyclus (Max):94%