Kopen TPS51220ATRTVRQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 1 V ~ 12 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 4.5 V ~ 32 V |
| Leverancier Device Pakket: | 32-WQFN (5x5) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100, D-CAP™ |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-36796-2 TPS51220ATRTVRQ1-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS51220ATRTVRQ1 |
| Uitgebreide beschrijving: | Automotive, AEC-Q100, D-CAP™ Controller, Notebook Power System Voltage Regulator IC 2 Output 32-WQFN (5x5) |
| Beschrijving: | IC CTRLR SYNC BUCK DUAL 32WQFN |
| toepassingen: | Controller, Notebook Power System |
| Email: | [email protected] |