TPS60300DGSRG4
Onderdeel nummer:
TPS60300DGSRG4
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG SWITCHD CAP DL 10MSOP
Data papier:
TPS60300DGSRG4.pdf
Invoering
Kopen TPS60300DGSRG4 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Uitgang (Min / Vast):2Vin, 3.3V
Voltage - Output (Max):-
Voltage - Input (Min):0.9V
Voltage - Input (Max):1.8V
topologie:Charge Pump
Synchronous Rectifier:No
Leverancier Device Pakket:10-VSSOP
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type:Fixed
Uitgangsconfiguratie:Positive
Temperatuur:-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal uitgangen:2
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:TPS60300DGSRG4
Functie:Ratiometric, Step-Up
Frequentie - Schakelen:700kHz
Uitgebreide beschrijving:Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 2Vin, 3.3V 2 Output 40mA, 20mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Beschrijving:IC REG SWITCHD CAP DL 10MSOP
Current - Output:40mA, 20mA