Kopen TPS61085DGKT met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 2.8V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 18.5V |
| Voltage - Input (Min): | 2.3V |
| Voltage - Input (Max): | 6V |
| topologie: | Boost |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 8-VSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 296-23550-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS61085DGKT |
| Functie: | Step-Up |
| Frequentie - Schakelen: | 650kHz, 1.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.8V 1 Output 2A (Switch) 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Beschrijving: | IC REG BOOST ADJ 2A 8VSSOP |
| Current - Output: | 2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |