Kopen TPS62133AQRGTRQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 5V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input (Min): | 3V |
| Voltage - Input (Max): | 17V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100, DCS-Control™ |
| Output Type: | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS62133AQRGTRQ1 |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 2.5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 3A |
| Beschrijving: | BUCK FIXED 3A 16QFN |
| Current - Output: | 3A |
| Email: | [email protected] |