TPS62170QDSGTQ1
Onderdeel nummer:
TPS62170QDSGTQ1
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 8WSON
Data papier:
TPS62170QDSGTQ1.pdf
Invoering
Kopen TPS62170QDSGTQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Uitgang (Min / Vast):0.9V
Voltage - Output (Max):6V
Voltage - Input (Min):3V
Voltage - Input (Max):17V
topologie:Buck
Synchronous Rectifier:Yes
Leverancier Device Pakket:8-WSON (2x2)
Serie:Automotive, AEC-Q100, DCS-Control™
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:8-WFDFN Exposed Pad
Output Type:Adjustable
Uitgangsconfiguratie:Positive
Andere namen:Q9539868
Temperatuur:-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal uitgangen:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):2 (1 Year)
Fabrikant Standaard Levertijd:7 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:TPS62170QDSGTQ1
Functie:Step-Down
Frequentie - Schakelen:2.25MHz
Uitgebreide beschrijving:Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.9V 1 Output 500mA 8-WFDFN Exposed Pad
Beschrijving:IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 8WSON
Current - Output:500mA