Kopen TPS62170QDSGTQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0.9V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 6V |
| Voltage - Input (Min): | 3V |
| Voltage - Input (Max): | 17V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 8-WSON (2x2) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100, DCS-Control™ |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | Q9539868 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS62170QDSGTQ1 |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 2.25MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.9V 1 Output 500mA 8-WFDFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 8WSON |
| Current - Output: | 500mA |
| Email: | [email protected] |