Kopen TPS68470YFFR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 2.97V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 3.63V |
| Voltage - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologie: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverancier Device Pakket: | 56-DSBGA |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 56-UFBGA, DSBGA |
| Temperatuur: | 0°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS68470YFFR |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 3 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) 1A (Flash) 56-DSBGA |
| dimmen: | - |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER RGLTR 1A 56DSBGA |
| Current - Output / Channel: | 1A (Flash) |
| toepassingen: | Camera Flash |
| Email: | [email protected] |