Kopen TPS727105YFFT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 1.05V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2 V ~ 5.5 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | - |
| Leverancier Device Pakket: | 4-DSBGA |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 4-UFBGA, DSBGA |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS727105YFFT |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.05V 250mA 4-DSBGA |
| Beschrijving: | IC REG LINEAR 1.05V 250MA 4DSBGA |
| Current - Output: | 250mA |
| Current - Limit (Min): | 300mA |
| Email: | [email protected] |