Kopen TPS767D318PWP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 1.8V, 3.3V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.7 V ~ 10 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | -, 0.35V @ 1A |
| Leverancier Device Pakket: | 28-HTSSOP |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-2741-5 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS767D318PWP |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V, 3.3V 1A 28-HTSSOP |
| Beschrijving: | IC REG LDO 1.8V/3.3V 1A 28HTSSOP |
| Current - Output: | 1A |
| Current - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |