Kopen TPS92510DGQR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 3.5V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 60V |
| Voltage - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologie: | Step-Down (Buck) |
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP-PowerPad |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-35055-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS92510DGQR |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | 100kHz ~ 2.5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) PWM Dimming 1.5A 10-MSOP-PowerPad |
| dimmen: | PWM |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 10MSOP |
| Current - Output / Channel: | 1.5A |
| toepassingen: | Lighting |
| Email: | [email protected] |