Kopen TS5A23157DGSRG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | - |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max): | 5.7ns, 3.8ns |
| Switch Circuit: | SPDT |
| Leverancier Device Pakket: | 10-VSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 10 Ohm |
| Aantal circuits: | 2 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 2:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TS5A23157DGSRG4 |
| Uitgebreide beschrijving: | 2 Circuit IC Switch 2:1 10 Ohm 10-VSSOP |
| Beschrijving: | IC SWITCH DUAL SPDT 10MSOP |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max): | 1µA |
| crosstalk: | -66dB @ 10MHz |
| Charge Injection: | 7pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 150 mOhm |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)): | 5.5pF |
| -3dB bandbreedte: | 220MHz |
| Email: | [email protected] |