TV02W450B-HF
TV02W450B-HF
Onderdeel nummer:
TV02W450B-HF
Fabrikant:
Comchip Technology
Beschrijving:
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SOD123
Data papier:
TV02W450B-HF.pdf
Invoering
Kopen TV02W450B-HF met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):45V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:72.7V
Spanning - Onderbreking (Min):50V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:SOD-123
Serie:-
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:200W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SOD-123
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:TV02W450B-HF
Beschrijving:TVS DIODE 45VWM 72.7VC SOD123
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):2.75A