TV06B401J-HF
TV06B401J-HF
Onderdeel nummer:
TV06B401J-HF
Beschrijving:
TVS DIODE 400VWM 648VC SMB
Data papier:
TV06B401J-HF.pdf
Invoering
Kopen TV06B401J-HF met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):400V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:648V
Spanning - Onderbreking (Min):447V
Unidirectionele kanalen:1
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:SMB (DO-214AA)
Serie:-
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:600W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:DO-214AA, SMB
Temperatuur:-
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:TV06B401J-HF
Beschrijving:TVS DIODE 400VWM 648VC SMB
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):930mA