TWW5JR33E
TWW5JR33E
Onderdeel nummer:
TWW5JR33E
Beschrijving:
RES 0.33 OHM 5W 5% RADIAL
Data papier:
TWW5JR33E.pdf
Invoering
Kopen TWW5JR33E met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±400ppm/°C
Leverancier Device Pakket:Radial Lead
Size / Dimension:0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serie:TWW
Weerstand (Ohm):0.33
Vermogen (Watt):5W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 275°C
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:TWW5JR33E
Hoogte - Zittend (Max):1.024" (26.00mm)
Kenmerken:Flame Proof, Safety
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.33 Ohm ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound
Beschrijving:RES 0.33 OHM 5W 5% RADIAL