Kopen U6813B-MFP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-SO |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | U6813B-MFP |
| Uitgebreide beschrijving: | Automotive PMIC 16-SO |
| Beschrijving: | IC FAILSAFE HISIDE/RELAY 16-SOIC |
| Current - Supply: | 15mA |
| toepassingen: | Automotive |
| Email: | [email protected] |