Kopen UA78L10ACPK met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 10V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 12.5 V ~ 25 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 1.7V @ 40mA |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-89-3 |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-243AA |
| Andere namen: | 296-15327-2 |
| Temperatuur: | 0°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UA78L10ACPK |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 10V 100mA SOT-89-3 |
| Beschrijving: | IC REG LDO 10V 0.1A SOT89-3 |
| Current - Output: | 100mA |
| Current - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |