UA78L15ACPKG3
Onderdeel nummer:
UA78L15ACPKG3
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 15V 0.1A SOT89-3
Data papier:
UA78L15ACPKG3.pdf
Invoering
Kopen UA78L15ACPKG3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:15V
Voltage - Input:17.5 V ~ 30 V
Voltage - Dropout (standaard):1.7V @ 40mA
Leverancier Device Pakket:SOT-89-3
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-243AA
Temperatuur:0°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):2 (1 Year)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UA78L15ACPKG3
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 15V 100mA SOT-89-3
Beschrijving:IC REG LDO 15V 0.1A SOT89-3
Current - Output:100mA