UAL10-2R5F8
UAL10-2R5F8
Onderdeel nummer:
UAL10-2R5F8
Fabrikant:
Riedon
Beschrijving:
RES CHAS MNT 2.5 OHM 1% 10W
Data papier:
1.UAL10-2R5F8.pdf2.UAL10-2R5F8.pdf
Invoering
Kopen UAL10-2R5F8 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±50ppm/°C
Size / Dimension:0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm)
Serie:UAL
Weerstand (Ohm):2.5
Vermogen (Watt):10W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Axial, Box
Andere namen:696-1431
UAL-10-2.5F
UAL-10-2.5F-ND
UAL10-2R5F8-ND
UAL102R5F8
Temperatuur:-55°C ~ 275°C
montage Feature:Flanges
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UAL10-2R5F8
lead Style:Solder Lugs
Hoogte - Zittend (Max):0.417" (10.60mm)
Kenmerken:Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 2.5 OHM 1% 10W