Kopen UAL10-2R5F8 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension: | 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm) |
| Serie: | UAL |
| Weerstand (Ohm): | 2.5 |
| Vermogen (Watt): | 10W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial, Box |
| Andere namen: | 696-1431 UAL-10-2.5F UAL-10-2.5F-ND UAL10-2R5F8-ND UAL102R5F8 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 275°C |
| montage Feature: | Flanges |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UAL10-2R5F8 |
| lead Style: | Solder Lugs |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.417" (10.60mm) |
| Kenmerken: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Failure Rate: | - |
| Beschrijving: | RES CHAS MNT 2.5 OHM 1% 10W |
| Samenstelling: | Wirewound |
| Coating, Huisvesting Type: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |