UAL25-250RF8
UAL25-250RF8
Onderdeel nummer:
UAL25-250RF8
Beschrijving:
RES CHAS MNT 250 OHM 1% 25W
Data papier:
1.UAL25-250RF8.pdf2.UAL25-250RF8.pdf
Invoering
Kopen UAL25-250RF8 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±20ppm/°C
Size / Dimension:1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm)
Serie:UAL
Weerstand (Ohm):250
Vermogen (Watt):25W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Axial, Box
Andere namen:696-1446
UAL-25-250F
UAL-25-250F-ND
UAL25-250RF8-ND
UAL25250RF8
Temperatuur:-55°C ~ 275°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UAL25-250RF8
lead Style:Solder Lugs
Hoogte - Zittend (Max):0.575" (14.60mm)
Kenmerken:Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 250 OHM 1% 25W