Kopen UC3855BDWTR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 10.5 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| mode: | Average Current |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UC3855BDWTR |
| Frequentie - Schakelen: | 500kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | PFC IC Average Current 500kHz 20-SOIC |
| Beschrijving: | IC PFC CTRLR AVERAGE CURR 20SOIC |
| Current - Startup: | 150µA |
| Email: | [email protected] |