Kopen UCB1VR33MCL1GS met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 35V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) |
| Size / Dimension: | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Serie: | UCB |
| Ripple Current: | 3.2mA |
| Polarisatie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - SMD |
| Andere namen: | 493-9385-6 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCB1VR33MCL1GS |
| Lifetime @ Temp.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.276" (7.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.33µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 0.33UF 20% 35V SMD |
| Capaciteit: | 0.33µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |