Kopen UCC28951QPWRQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 8 V ~ 17 V |
|---|---|
| topologie: | Full-Bridge |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 24-TSSOP |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 24-TSSOP |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 296-45048-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 6 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC28951QPWRQ1 |
| Functie: | - |
| Frequentie - Schakelen: | Up to 1MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Full-Bridge Regulator Positive Output DC-DC Controller IC 24-TSSOP |
| Duur Cyclus (Max): | 95% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR FULL-BRIDGE 24TSSOP |
| Beheersfuncties: | Frequency Control, Soft Start |
| Clock Sync: | Yes |
| Email: | [email protected] |