Kopen UCC3839N met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 7.5 V ~ 15 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 14-PDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andere namen: | 296-11517-5 |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC3839N |
| Uitgebreide beschrijving: | Power Supply Controller Secondary-Side Controller 14-PDIP |
| Beschrijving: | IC SECONDARY SIDE CTRLR 14DIP |
| Current - Supply: | 1.3mA |
| toepassingen: | Secondary-Side Controller |
| Email: | [email protected] |