Kopen UCD1E222MNQ1MS met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 25V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) |
| Size / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | UCD |
| Ripple Current: | 900mA @ 120Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - SMD |
| Andere namen: | 493-6381-2 UCD1E222MNQ1MS-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCD1E222MNQ1MS |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 35 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 2200µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 2200UF 20% 25V SMD |
| Capaciteit: | 2200µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |