UCD1K101MNQ1MS
UCD1K101MNQ1MS
Onderdeel nummer:
UCD1K101MNQ1MS
Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 80V SMD
Data papier:
1.UCD1K101MNQ1MS.pdf2.UCD1K101MNQ1MS.pdf3.UCD1K101MNQ1MS.pdf
Invoering
Kopen UCD1K101MNQ1MS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:80V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm)
Size / Dimension:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:UCD
Ripple Current:250mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:493-6408-2
UCD1K101MNQ1MS-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UCD1K101MNQ1MS
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:320 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.571" (14.50mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 100UF 20% 80V SMD
Capaciteit:100µF