UHE1A102MPT
UHE1A102MPT
Onderdeel nummer:
UHE1A102MPT
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
17081 Pieces
Data papier:
1.UHE1A102MPT.pdf2.UHE1A102MPT.pdf
Invoering
Kopen UHE1A102MPT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:UHE
Ripple Current:787.5mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UHE1A102MPT
Lifetime @ Temp.:6000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:69 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.787" (20.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Capaciteit:1000µF