UHE1A103MHT
UHE1A103MHT
Onderdeel nummer:
UHE1A103MHT
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
14426 Pieces
Data papier:
1.UHE1A103MHT.pdf2.UHE1A103MHT.pdf
Invoering
Kopen UHE1A103MHT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:UHE
Ripple Current:3.264A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UHE1A103MHT
Lifetime @ Temp.:8000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:13 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.575" (40.00mm)
Uitgebreide beschrijving:10000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Capaciteit:10000µF