UHE2A390MPT
UHE2A390MPT
Onderdeel nummer:
UHE2A390MPT
Beschrijving:
CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
18219 Pieces
Data papier:
1.UHE2A390MPT.pdf2.UHE2A390MPT.pdf
Invoering
Kopen UHE2A390MPT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:UHE
Ripple Current:234.5mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UHE2A390MPT
Lifetime @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:450 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.591" (15.00mm)
Uitgebreide beschrijving:39µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL
Capaciteit:39µF