UHE2A391MHT6
UHE2A391MHT6
Onderdeel nummer:
UHE2A391MHT6
Beschrijving:
CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
14520 Pieces
Data papier:
1.UHE2A391MHT6.pdf2.UHE2A391MHT6.pdf
Invoering
Kopen UHE2A391MHT6 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:UHE
Ripple Current:1.17A @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UHE2A391MHT6
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:57 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.984" (25.00mm)
Uitgebreide beschrijving:390µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
Capaciteit:390µF