Kopen ULN2075B met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.5V @ 2.25mA, 1.5A |
| transistor Type: | 4 NPN Darlington (Quad) |
| Leverancier Device Pakket: | 16-PowerDIP (20x7.10) |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1W |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-PowerDIP (0.300", 7.62mm) |
| Andere namen: | 497-3084-5 |
| Temperatuur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ULN2075B |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor Array 4 NPN Darlington (Quad) 80V 1.75A 1W Through Hole 16-PowerDIP (20x7.10) |
| Beschrijving: | TRANS 4NPN DARL 80V 1.75A 16DIP |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | - |
| Current - Collector Cutoff (Max): | - |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1.75A |
| Email: | [email protected] |