UMA0J331MDD
UMA0J331MDD
Onderdeel nummer:
UMA0J331MDD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Data papier:
1.UMA0J331MDD.pdf2.UMA0J331MDD.pdf
Invoering
Kopen UMA0J331MDD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:6.3V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:UMA
Ripple Current:170mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-5940
UMA0J331MDD-ND
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UMA0J331MDD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.098" (2.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.236" (6.00mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Capaciteit:330µF